ALICJA MAJEWSKA – WŁODZIMIERZ KORCZ - "OKRĄGŁY JUBILEUSZ"

opis

Zapraszamy na wielki, jubileuszowy koncert Alicji Majewskiej. Jej przejmujące interpretacje piosenek pisanych głównie przez współpracującego z nią od lat kompozytora i pianisty - Włodzimierza Korcza niezmiennie budzą wzruszenie i entuzjazm.


Alicja Majewska zadebiutowała na scenie w 1968 roku i odtąd nieprzerwanie króluje w sercach fanów polskiej piosenki. Podczas koncertu usłyszymy największe przeboje artystki: „Odkryjemy miłość nieznaną”, Jeszcze się tam żagiel bieli”, czy „Być kobietą”. Pojawią się również najnowsze piosenki z niedawno wydanej płyty – „Wszystko może się stać”. Teksty Wojciecha Młynarskiego, Jacka Cygana, Magdy Czapińskiej, Wojciecha Kejnego, Moniki Partyk, Artura Andrusa i innych świetnych autorów zabrzmią w ustach Alicji Majewskiej w sposób nie pozostawiający nikogo obojętnym na urodę słowa i muzyki.


Alicji Majewskiej będzie towarzyszyć Włodzimierz Korcz, kwartet smyczkowy - Warsaw Opera Quartet oraz Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia. Gościem specjalnym koncertu będzie charyzmatyczny aktor i piosenkarz – Michał Bajor, którego z Alicją Majewską oprócz wieloletniej przyjaźni łączy osoba autora ich największych przebojów - Włodzimierza Korcza oraz wyjątkowy piosenkarz i artysta kabaretowy Artur Andrus.


To będzie niezapomniany Jubileusz w wyjątkowej oprawie. Zapraszamy!

występują

Alicja
Majewska

Włodzimierz
Korcz

Michał
Bajor

Artur
Andrus

Lokalizacja

Rezerwacje

e-mail: sprzedaz@tixer.pl
tel: 61 679 27 27

3
podsumowanie

wybierz bilety na ALICJA MAJEWSKA – WŁODZIMIERZ KORCZ - "OKRĄGŁY JUBILEUSZ"

Razem:
0
PLN

dane i płatność
Wprowadź kod dostępu /
Enter the entry code


    Dla wybranych elementów zamówienia nie posiadamy adekwatnej formy dostawy. Prosimy zmodyfikować swoje zamówienie.

polecane wydarzenia