Andropauza 2

Katowice

opis

Dla zabicia resztek nadziei wyjaśniamy: andropauza, to męska odmiana klimakterium. Kobieta w klimakterium, to osoba, której mężczyzna musi wybaczyć więcej. Andropauza, to stan, którego mężczyzna nie może wybaczyć sobie. Zwłaszcza, że kobiety i andropauzy mężczyzna nigdy nie zrozumie. A żyć trzeba!

„Nie ma niewiast w naszej chacie”… dopóki się nie pojawią. To właśnie kobieta determinuje losy pięciu sympatycznych bohaterów w sile wieku znanych Państwu ze sztuki Jana Jakuba Należytego „Andropauza – czyli męska rzecz być z kobietą" zagranej w ciągu dwóch sezonów 500 razy!

Przed nami nowe przygody roztańczonych, rozśpiewanych i pełnych wigoru pensjonariuszy – członków kultowej formacji tanecznej „Andropauza Dance”. Czy ich przyjaźń przetrwa próbę… sił w zabieganiu o względy kobiety bezwzględnej i bezwzględnie pięknej? Czy wśród wielu różnic między mężczyzną a kobietą może pojawić się jeszcze jedna różnica – różnica wieku? I na ile jesteśmy silni, żeby umieć być sami?

Męska rzecz być z kobietą, problem pojawia się wtedy kiedy ona jest jedna, a ich pięciu. Autor wychodząc z założenia, że nie ma problemów, są tylko rozwiązania zapewnia o szczęśliwym zakończeniu. Dla kogo? O tym będziecie mogli przekonać się Państwo sami, bo wojna płci jest odwieczna i w PESEL nie zagląda. Dlatego sztukę dedykujemy Widzom w każdym wieku.

występują

Agata
Załęcka

Piotr
Dąbrowski

Michał
Pietrzak

Andrzej
Beja-Zaborski

Piotr
Skarga

Jacek
Kawalec

Marek
Siudym

Maciej
Damięcki

bilety

kup bilet
od: 85 do: 145 pln

Lokalizacja

Audytorium MCK ( 12.10.2017 ) Katowice, plac Sławika i Antalla 1

kontakt

e-mail: sprzedaz@tixer.pl
tel: 61 679 27 27

1
wybierz termin
2
wybierz miejsca
Audytorium MCK ( 12-10 ) Katowice, plac Sławika i Antalla 1
PLATINIUM: 145 pln
GOLD: 125 pln
SILVER: 110 pln
BRONZE: 85 pln
wybrano: 0
3
podsumowanie

wybierz bilety na Andropauza 2

Razem:
0
PLN

dane i płatność
Wprowadź kod dostępu /
Enter the entry code


    Dla wybranych elementów zamówienia nie posiadamy adekwatnej formy dostawy. Prosimy zmodyfikować swoje zamówienie.