APASSIONATA - The Magic Coat

Poznań

opis

Apassionata – genialny spektakl z udziałem koni w rolach głównych po raz pierwszy w Polsce oczaruje publiczność. To poruszająca opowieść, która zachwyci liczną publiczność w całej Europie.

The Magic Coat (magiczna peleryna) to najnowszy program, który wzbudzi Wasz podziw spektakularnymi akrobacjami z udziałem aktorów i koni, a całości dopełni wyjątkowy pokaz multimedialny na wielkim ekranie. Fantastyczne animacje nagrodzonego Oscarem studia Pixomondo, specjalne efekty laserowe i wyszukane, fantazyjne kostiumy to nowy wymiar konnej rozrywki pokazowej. Złożone choreografie i malownicze kompozycje stworzone przez Holger’a Ehlers’a stworzą na scenie iście magiczną atmosferę, która urzeknie wszystkie pokolenia.

Fabuła spektaklu rozgrywa się w czasach trwania Imperium Brytyjskiego. Motywem przewodnim jest magiczna peleryna, która poszukuje godnego dla siebie właściciela. Czy jej się to uda? Czy wybraniec będzie gotowy jej użyć? Czy sędziwemu krawcowi oraz opiekunowi płaszcza uda się ochronić i zachować jego blask i magiczną moc zwłaszcza wtedy kiedy ciemne moce podejmą próbę jego zdobycia?

Wpływające na naszą wyobraźnię sceny ukażą odwieczną walkę dobra ze złem. Ta niekończąca się historia miłości między człowiekiem a koniem, moc przyjaźni i życiowa mądrość tworzą podstawę pięknej historii. Historia, która odpowie na odwieczne pytanie: Czy naszym życiem rządzi los, czy może posiadamy wewnętrzną siłę, która pozwala nam samemu decydować o naszych drogach?

Apassionata The Magic Coat z pewnością przebije swoim rozmachem wszystkie poprzednie produkcje. Ponad 65 koni reprezentujących aż 16 najpiękniejszych ras od 6 do 8 grudnia 2019 oczaruje publiczność na Międzynarodowych Targach Poznańskich.


FAKTY I CIEKAWOSTKI:
- ponad 65 koni oraz jeźdźców
- 130 ton piasku, które utworzą odpowiednią arenę pod spektakl
- 9 specjalnych pełnowymiarowych naczep transportowych by bezpiecznie dotrzeć na miejsce
- profesjonalnie oświetlenie
- gigantyczny ekran multimedialny
- 102 pracowników pracujących każdego dnia, by zrealizować przedstawienie i dostarczyć publiczności moc emocji!

bilety

kup bilet
od: 90 do: 2400 pln

Lokalizacja

1
wybierz termin
2
wybierz miejsca
MIĘDZYNARODOWE TARGI POZNAŃSKIE ( 07-12 ) Poznań, UL. Głogowska 14
VIP: 300 pln
PLATINUM: 200 pln
GOLD: 150 pln
SILVER: 120 pln
GREEN: 90 pln
STOLIK: 2400 pln
wybrano: 0
3
podsumowanie

wybierz bilety na APASSIONATA - The Magic Coat

Razem:
0
PLN

dane i płatność
Wprowadź kod dostępu /
Enter the entry code


    Dla wybranych elementów zamówienia nie posiadamy adekwatnej formy dostawy. Prosimy zmodyfikować swoje zamówienie.

polecane wydarzenia