opis

Finałowe rozgrywki


Podczas CAVALIADA Warszawa odbędzie się finał Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata. Na żywo, w centrum wydarzeń będzie można obejrzeć zwycięzców, którzy zakwalifikują się do Finału Pucharu Świata! W puli nagród aż 500 000 zł, 12 konkursów w tym te zaliczane do rankingu Longines Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej, a to oznacza udział w zawodach najlepszych jeźdźców! Sportowych emocji będzie co nie miara.  Potęga Skoku, Wenus vs. Mars, Speed & Music, kwalifikacje do GRAND PRIX, zaprzęgi, ujeżdżenie i WKKW – każdy z czterech dni CAVALIADY przyniesie słodki smak zwycięstwa i radość publiczności. A wszystko to już od czwartku!   


Jeździecka rozrywka? Właśnie, że tak!


Tutaj jeździectwo niejedno ma imię: skoki, zaprzęgi, ujeżdżenie, wkkw, kuce. Ale konie na CAVALIADZIE są również bohaterami fantastycznych pokazów. CAVALIADA SHOW zadowoli najbardziej wymagającą publiczność, jaką są… dzieci! Bo to idealne miejsce na pierwszy kontakt z hippiczną przygodą, z której się nie wyrasta. Wystarczy spojrzeć na wielopokoleniową cavaliadową publiczność.

Wrażenia sportowe pasjonatów koni uzupełni ekspozycja targowa. Na Kiermaszu Sprzętu Jeździeckiego i Akcesoriów Jeździeckich dostępna będzie szeroka oferta sprzętu i akcesoriów jeździeckich. Będzie można wszystkiego dotknąć, sprawdzić, przymierzyć…


CAVALIADA wzbudza w branży jeździeckiej duże emocje i cieszy się ogromnym zainteresowaniem zwiedzających. Dlatego nie tylko fani jeździectwa, ale również osoby, które lubią aktywnie spędzać wolny czas z niecierpliwością odliczają dni do tego wydarzenia.


Gdzie: Torwar, ul. Łazienkowska 6a, Warszawa.


Strona internetowa: www.cavaliada.pl

bilety

kup bilet
od: 69 do: 12300 pln

Lokalizacja

Hala TORWAR ( 01.03.2018 ) Warszawa, ul. Łazienkowska 6a
Hala TORWAR ( 02.03.2018 ) Warszawa, ul. Łazienkowska 6a
Hala TORWAR ( 03.03.2018 ) Warszawa, ul. Łazienkowska 6a
Hala TORWAR ( 04.03.2018 ) Warszawa, ul. Łazienkowska 6a

kontakt

e-mail: sprzedaz@tixer.pl
tel: 61 679 27 27

1
wybierz termin
2
wybierz miejsca
Hala TORWAR ( 01-03 ) Warszawa, ul. Łazienkowska 6a
Karnet: 389 pln
wybrano: 0
3
podsumowanie

wybierz bilety na CAVALIADA Warszawa CSI3*-W

Razem:
0
PLN

dane i płatność
Wprowadź kod dostępu /
Enter the entry code


    Dla wybranych elementów zamówienia nie posiadamy adekwatnej formy dostawy. Prosimy zmodyfikować swoje zamówienie.

polecane wydarzenia