Chory na Sukces - spektakl kabaretowy

Bydgoszcz

opis

Spektakl kabaretowy „Chory na Sukces” jest zabawną próbą ukazania postaci celebryty, którego na zmianę grają Krzysztof Ibisz (wszystko o Nim wiadomo) i Michał Wiśniewski („Ich Troje”). Artyści chcą wyjść naprzeciw plotkom i próbom ośmieszenia ich – jak twierdzą niektórzy – narcyzowatej osobowości, tworzą więc na scenie postać zarozumiałego i przekonanego o swej wielkości bufona, po to by dać dowód na posiadany do siebie dystans i zdyskontować to, co się o Nich niesłusznie mówi.


Pomagają im w tym czołowi polscy artyści kabaretowi: Mikołaj Cieślak („Kabaret Moralnego Niepokoju”), Krzysztof Hanke (słynny Bercik, lider śląskiego kabaretu „Rak”), Piotr Pręgowski („Ranczo”) i Tadeusz Ross („Zulu Gula” i nie tylko), którzy żartują sobie z idoli, na wszelki możliwy sposób Im się podlizując, a jednocześnie robiąc z Nich idiotycznych celebrytów.


W trakcie akcji usłyszymy też piosenki, które świetnie się wpisują w otaczającą nas rzeczywistość i dotykają bliskich nam wszystkim spraw.


Spektakl kabaretowy „Chory na Sukces” jest satyrą  na powszechną wokół tandetę i bufonadę,  które to cechy dotyczą nie tylko niektórych artystów, ale też innych, ważnych dla naszego życia, środowisk.

W dzisiejszych skomplikowanych czasach (kiedy one takie nie były?) dobrze jest się „załapać” na trochę uśmiechu i chwilowej beztroski, którą mamy nadzieję, zapewni Państwu nasz spektakl. Zapraszamy więc do nas i życzymy wszystkim Bardzo Dobrej Zabawy!

bilety

kup bilet
od: 89 do: 89 pln

Lokalizacja

Adria ( 27.10.2018 ) Bydgoszcz, Toruńska 30

kontakt

e-mail: sprzedaz@tixer.pl
tel: 61 679 27 27

1
wybierz termin
2
wybierz miejsca
Adria ( 27-10 ) Bydgoszcz, Toruńska 30
89 zł: 89 pln
wybrano: 0
3
podsumowanie

wybierz bilety na Chory na Sukces - spektakl kabaretowy

Razem:
0
PLN

dane i płatność
Wprowadź kod dostępu /
Enter the entry code


    Dla wybranych elementów zamówienia nie posiadamy adekwatnej formy dostawy. Prosimy zmodyfikować swoje zamówienie.

polecane wydarzenia