CSIO5* Sopot 2017

opis

Międzynarodowa Federacja Jeździecka (FEI) już po raz trzeci przyznała Polsce prawo organizacji zawodów jeździeckich w najwyższej światowej randze 5*.Oficjalne Międzynarodowe Zawody w Skokach przez Przeszkody CSIO5* Sopot 2017 odbędą się w dniach 8-11 czerwca na sopockim Hipodromie. Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w tym wspaniałym wydarzeniu. Gwarantujemy niepowtarzalną atmosferę i niezapomniane emocje podczas śledzenia zmagań najwybitniejszych jeźdźców świata.

W dniach 08-11 czerwca na sopockim parkurze rozegranych zostanie łącznie 11 konkursów, a wśród nich w piątek Puchar Narodów FEI Nations Cup ™, będący jedynym rozgrywanym drużynowo, oraz niedzielne Grand Prix, w którym pula nagród dla zawodników wynosi 620 tysięcy złotych.  

Oficjalne Międzynarodowe Zawody w Skokach odbyły się w Polsce po raz pierwszy w 1927 roku, na stadionie hippicznym w Łazienkach w Warszawie. 27 maja 1927 rozpoczęły się na nim pierwsze w Polsce Oficjalne  Międzynarodowe Zawody Konne  z Pucharem Narodów w programie. Oficjalnym organizatorem tych zawodów był wówczas  M.S. Wojsk (Ministerstwo Spraw Wojskowych) w rzeczywistości zajmowało się tym jednak Towarzystwo Międzynarodowych i Krajowych Zawodów Konnych w Polsce. W zawodach, obok Polaków, uczestniczyły ekipy Francji i Węgier. Puchar Narodów  w pierwszych zawodach CSIO zdobywają Polacy. W latach 1927 – 1939 na zawodach w Łazienkach prawie rokrocznie to właśnie Polacy zajmowali I lub II miejsce w Pucharze Narodów i wygrywali wiele konkursów indywidualnych. W tym roku obchodzimy jubileusz – CSIO5* 2017 będą dwudziestymi Oficjalnymi Międzynarodowymi Zawodami w Skokach rozegranymi w Sopocie. Zapraszamy do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu i kibicowaniu polskim zawodnikom!


Bilety oraz karnety ulgowe przysługują młodzieży szkolnej, studentom, emerytom, rencistom oraz posiadaczom Karty Sopockiej.


Godziny otwarcia:

  • czwartek, 8 czerwca: od 9.00 do 18.00
  • piątek, 9 czerwca: od 7.30 do 16.00
  • sobota, 10 czerwca: od.8.00 do 17.00
  • niedziela, 11 czerwca: od 8.00 do 15.00

Lokalizacja

3
podsumowanie

wybierz bilety na CSIO5* Sopot 2017

Razem:
0
PLN

dane i płatność
Wprowadź kod dostępu /
Enter the entry code


    Dla wybranych elementów zamówienia nie posiadamy adekwatnej formy dostawy. Prosimy zmodyfikować swoje zamówienie.

polecane wydarzenia