Cały ten STRAUSS

description

Szanowni Państwo,

W imieniu organizatora wydarzenia "Cały ten Strauss..", zaplanowanego na najbliższy poniedziałek tj. 11 marca 2019 roku w Auli UAM w Poznaniu, informujemy iż z przyczyn niezależnych od organizatora, koncert zostaje przeniesiony na dzień 18 marca na godzinę 17:00.

Bilety, które Państwo zakupili zachowują ważność. W przypadku jakichkolwiek pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji pod dedykowanym numerem telefonu 573 290 332 lub adresem e-mail biuro@sollus.pl

Przepraszamy za niedogodności.

Biuro Obsługi Widza


____


Cykl Historie muzyką pisane" to najlepszy sposób na zakochanie się w muzyce klasycznej...

Już 11 marca 2019 zapraszamy na cudowną podróż do magicznego Wiednia czasów Straussów! Koncert „Cały ten Strauss..” to pierwszy z cyklu koncert poświęcony największym kompozytorom świata w ramach projektu „Historie muzyką pisane”, który jest cyklem koncertów, których łącznikiem jest osoba Sławomira Pietrasa, wybitnego polskiego działacza kulturalnego, dyrektora naczelnego wielu polskich teatrów operowych oraz popularyzatora opery i baletu.

Podczas koncertu usłyszą Państwo najwspanialsze kompozycje rodziny Straussów. Nie zabraknie pięknych znanych na świecie walców oraz polek, wszystko to okraszone słowem i dowcipem Sławomira Pietrasa. Na scenie w towarzystwie Orkiestry Symfonicznej Collegium F pod dyrekcją Maestro Marcina Sompolińskiego wystąpią wybitni soliści teatrów operowych: Joanna Horodko (sopran) oraz Marek Szymański (tenor). W programie usłyszą Państwo między innymi najpiękniejsze walce „Nad pięknym modrym Dunajem”, „Opowieści lasku wiedeńskiego”, „Wiedeńska krew”, „Odgłosy wiosny”, „Róże południa”, słynne polki „Pizzicato Polka”, „Trisch -Trasch”, a także utwory, które uwielbia publiczność na całym świecie „Wielka sława to żart” z Barona Cygańskiego czy słynny „Duet z zegarkiem” z „Zemsty nietoperza”.

Zapraszamy na niemal dwugodzinną wycieczkę do Wiednia rodziny Straussów.

Kolejne koncerty z cyklu „Historie muzyką pisane”:
„Cały ten Moniuszko…” (kwiecień 2019)
„ Cały ten Verdi…”(wrzesień 2019)
„Cały ten Nowowiejski…” (październik 2019)
„Cały ten Czajkowski…” (listopad 2019)
„Cały ten Mozart…” (grudzień 2019)

location

3
summary

choose your tickets on Cały ten STRAUSS

amount:
0
PLN

data and payment method
Wprowadź kod dostępu /
Enter the entry code


    Dla wybranych elementów zamówienia nie posiadamy adekwatnej formy dostawy. Prosimy zmodyfikować swoje zamówienie.

recommended events