Jak się kochają w niższych sferach

description

Jak się kochają w niższych sferach to komedia omyłek jednego z bardziej uznanych twórców gatunku – Alana Ayckbourna.

Autor ma w swoim dorobku ponad sześćdziesiąt sztuk przetłumaczonych na kilkadziesiąt języków i wystawianych na najlepszych scenach świata.

Akcja toczy się wokół zdrady, podejrzliwości, kłamstwa i miłości przygasającej z lekka po wielu latach wspólnego życia. Odwieczne pytanie czy przygoda "na boku" warta jest swojej ceny? Świetne dialogi, dynamiczne tempo zdarzeń, symultaniczność akcji dodająca sztuce atrakcyjności, doborowa obsada składająca się z najpopularniejszych polskich aktorów i reżyser uznany za jednego z najlepszych warszawskich reżyserów komediowych stanowią o wyjątkowości tego projektu teatralnego.

Piotr Polk – Frank - nudziarz i pantoflarz, z upodobaniem naprawiający elektryczne szczoteczki i przepychający podwórkowe szambo. Andżelika Piechowiak – jego perfekcyjna żona Fiona, wzorowa zołza z zawsze idealną fryzurą i romansem na boku.
Rafał Królikowski – Bob, kochanek Fiony, patologiczny amant, amator mocnych trunków i świętego spokoju, który zakłóca mu wrzeszczący synek i jego lekko zwariowana żona Teresa, Anna Oberc/Joanna Kuberska, hipiska skupiona na wycinkach prasowych i „puszczaniu dymka”.  A do tego dwie „przypadkowe ofiary”, zamieszane w ukrycie zdrady: Grażyna Wolszczak – Mary, przestraszona życiem „szara mysz” oraz jej domowy dyktator, choleryk i geniusz księgowości William, czyli  Waldemar Błaszczyk/Piotr Cyrwus.

Czas trwania spektaklu: ok. 1,5 (z przerwą)Fabuła jest bardzo dynamiczna i wciągająca, z ciekawością i coraz szerszym uśmiechem na twarzy oczekuje się na jej rozwój. Creme de la creme – dwie kolacje, odbywające się przy tym samym stole, częściowo z tymi samymi bohaterami, jednak w różne dni – tego się nie da opisać, to po prostu trzeba zobaczyć! (e-kulturka.pl)


appearing

Rafał
Królikowski

Piotr
Polk

Grażyna
Wolszczak

Andżelika
Piechowiak

Waldemar
Błaszczyk

Anna
Oberc

location

contact

e-mail: sprzedaz@tixer.pl
tel: 61 679 27 27

3
summary

choose your tickets on Jak się kochają w niższych sferach

amount:
0
PLN

data and payment method
Wprowadź kod dostępu /
Enter the entry code


    Dla wybranych elementów zamówienia nie posiadamy adekwatnej formy dostawy. Prosimy zmodyfikować swoje zamówienie.

recommended events