description

Jesteś miłośnikiem podróży? Szukasz ciekawych miejsc, które warto odwiedzić? Zapraszamy na Targi Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON.

 

Na targach będzie można poznać nie tylko atrakcje z całej Polski i walory turystyczne regionów, ale także spotkać się z niezwykłymi podróżnikami, którzy opowiedzą o tym jak podróżować mądrze, świadomie, by po wyprawach, tych dalekich i bliskich, pozostawały nie tylko zdjęcia, ale przede wszystkim wspaniałe wspomnienia i wiedza na temat świata i ludzi. W tym roku swoim doświadczeniem podzielą się m.in. Miłka Raulin – najmłodsza Polka, która zdobyła Koronę Ziemi, Jarosław Kuźniar – dziennikarz i podróżnik oraz Tomasz Zubilewicz – znany prezenter pogody, ale także autor przewodników po Polsce. Podczas targów odbędzie się także Festiwal Śladami Marzeń, a to kolejna okazja do poznania wspaniałych ludzi, którzy podróżują po całym świecie i możliwość poznania ciekawych miejsc, które warto odwiedzić. Nie zabraknie także konkursów z atrakcyjnymi nagrodami!

 

Znajdź nowy cel podróży na targach TOUR SALON! 

 

W sobotę (2.02.) i niedzielę (3.02) bilet uprawnia również do wejścia na targi: Rybomania, Boatex, Survival Force Expo, Shooting PRO, Knieje.


*Uwaga! Liczba miejsc parkingowych na terenie MTP jest ograniczona – decyduje kolejność wjazdów. W wypadku braku miejsc na terenie targów, gwarantujemy bezpłatny parking przy ul. Matejki 63

tickets

buy ticket
from: 18 to: 48 pln

contact

e-mail: sprzedaz@tixer.pl
tel: 61 679 27 27

1
select date
2
select the number of tickets
MIĘDZYNARODOWE TARGI POZNAŃSKIE ( 01-02 ) Poznań, ul. Głogowska 14
BILET JEDNORAZOWY
18.00 PLN
BILET JEDNORAZOWY + PARKING
48.00 PLN
selected: 0
3
summary

choose your tickets on Tour Salon 2019

amount:
0
PLN

data and payment method
Wprowadź kod dostępu /
Enter the entry code


    Dla wybranych elementów zamówienia nie posiadamy adekwatnej formy dostawy. Prosimy zmodyfikować swoje zamówienie.