Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych

Poznań

opis

Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych


1-3 grudnia obędzie się najbardziej malownicze i świąteczne wydarzenie w Poznaniu! Festiwal  Przedmiotów i Sztuki Artystycznej co roku przyciąga tysiące ludzi, którzy lubią obcować ze sztuką, chcą skorzystać z bogatej listy warsztatów artystycznych oraz zakupić unikatowe prezenty świąteczne!


W tym roku mamy dla wszystkich uczestników nowość w postaci trzech dedykowanych stref:


ART & CRAFT


Gotowe przedmioty  wykonane przez artystów oraz  rzemieślników – wszystko to co wyszło spod ręki twórców z dodatkiem dużej ilości kreatywności i pasji: biżuteria, szkło, ceramika, galanteria skórzana, ozdoby świąteczne i artykuły do dekoracji wnętrz, zabawki, rzeźba, malarstwo.


FASHION – BEZLIQ


Specjalna strefa dla młodych projektantów mody, którzy wcześniej uczestniczyli w Targach Mody Poznań, będą mogli zaprezentować i sprzedać swoje unikatowe stroje oraz dodatki do odzieży.


MATERIALS


Czym jest sztuka bez odpowiednich narzędzi i materiałów? W tej strefie Festiwalu znajdą się artykuły do twórczości plastycznej, szycia, decupage, robótek ręcznych – najpotrzebniejsze akcesoria oraz półprodukty.


Najważniejsze atrakcje:


WARSZTATY

W poprzedniej edycji udało nam się zorganizować ponad 40 warsztatów! Również w tym roku uczestnicy Festiwalu będą mogli uczyć się nowych technik artystycznych, podczas spotkań z wystawcami.


POZNAŃSKI ŁAŃCUCH ŚWIĄTECZNY


Co roku zapraszamy Poznaniaków do wspólnego klejenia świątecznego łańcucha.  Każdy może zrobić swój fragment w domu i dołączyć go do Poznańskiego Łańcucha Świątecznego. W 2016 roku Łańcuch miał dokładnie: 2 305 metrów , czyli można było ozdobić  nim teren Targów dookoła i jeszcze zostałoby 105 metrów, akurat na kokardkę :)


UNIKATOWE PREZENTY


Festiwal to idealne miejsce na świąteczne zakupy, ponieważ odbywa się przed Mikołajkami oraz Bożym Narodzeniem. Dzięki ofercie artystów, rzemieślników oraz projektantów mody można zakupić unikatowe, ręcznie robione prezenty, albo wziąć udział w warsztatach i samemu wykonać prezent dla bliskiej osoby.


Zapraszamy od 1-3 grudnia 2018:


Piątek 12.00 – 19:00


Sobota 10.00 – 19.00


Niedziela 10.00 – 18.00


Ceny biletów:


9,00 zł - bilet jednorazowy


6,00 zł - bilet ulgowy możliwy do zakupienia w kasach MTP, w dniu wydarzenia (emeryci, renciści, uczniowie szkół podstawowych do 13 roku życia)Zakupiony bilet upoważnia do wejścia na CAVALIADA SHOW i TARGI oraz na Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych.Więcej informacji: www.festiwal.mtp.pl

bilety

kup bilet
od: 9 do: 9 pln

kontakt

e-mail: sprzedaz@tixer.pl
tel: 61 679 27 27

1
wybierz termin
2
wybierz ilość biletów
MIĘDZYNARODOWE TARGI POZNAŃSKIE ( 01-12 ) Poznań, UL. Głogowska 14
Normalny
9.00 PLN
wybrano: 0
3
podsumowanie

wybierz bilety na Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych

Razem:
0
PLN

dane i płatność
Wprowadź kod dostępu /
Enter the entry code


    Dla wybranych elementów zamówienia nie posiadamy adekwatnej formy dostawy. Prosimy zmodyfikować swoje zamówienie.