Festiwal SNOW MUSIC SHOW

opis

Snow Music Show zaprasza na wyjątkowy muzyczny weekend. Podczas tegorocznego otwarcia sezonu narciarskiego po raz pierwszy kumulujemy najlepszą muzykę i wyjątkowe miejsca tworząc Madonna Music Festival. Przez 2 dni w 3 lokalizacjach zagrają międzynarodowi artyści serwując wyselekcjonowaną mieszankę rozgrzewających dźwięków. Na scenie pojawią się polscy i włoscy przedstawiciele różnych gatunków: funk, nu-disco, house i electro, do tego znani wszystkim artyści i wokaliści. Będzie intensywnie i wielobarwnie. Zaczynamy w czwartek 15 grudnia od Apres Ski w schronisku Boch gdzie już od 13.00 w imprezowy nastrój wprowadzać będzie znany niejednemu klubowiczowi DJski duet Ricardo & Tenessee, a towarzyszyć im będzie fenomenalny wokalista Jacob A, który nawet najmroczniejszemu numerowi potrafi nadać słoneczny charakter. Uznawany jest za jednego z najlepszych polskich wokalistów klubowych, a swym nieprzeciętnym i aksamitnym głosem przenosi muzykę na kolejny poziom wrażliwości. Po krótkiej przerwie na regenerację od 22.00 zaczynamy zabawę w dwóch klubach - Piano 54 oraz kultowym Des Alpes. W Piano 54 będzie można posłuchać Seba Skalskiego, Papa i ponownie Jacoba A. Wieczór w Des Alpes natomiast to wielkie wydarzenie, podczas którego wystąpi Reni Jusis prezentując utwory ze swojej ostatniej płyty BANG oraz Tomek Makowiecki w secie djskim z Ricardo. Piątek 16 grudnia to zdecydowanie polsko - włoska impreza. We wszystkich lokalizacjach - Boch, Piano 54 i Des Alpes w różnych konfiguracjach utworów i temperamentów usłyszymy nasz liderski team - Alfred Azzetto, Paolo Barbato, Ricardo, Tenessee, Seb Skalski, Papa oraz Jacob A. Startujemy w piątek o 13, a kończymy nad ranem w sobotę. Jeśli planowaliście podróż tego dnia, to lepiej zmieńcie od razu plany!"


15.12 CZWARTEK (THURSDAY)

ApresSKI - Boch: 13.00 - 16.00 TENESSEE & RICARDO & JACOB A (vocal)

PIANO 54:  22.00 - 2.00 PAPA & JACOB A (vocal) & SEB SKALSKI

DES ALPES: 22.00 - 23.00 RICARDO, TOMEK MAKOWIECKI DJ set, RENI JUSIS live DJ set


16.12 PIĄTEK (FRIDAY)

ApresSKI - Boch: 13.00 - 16.00 JACOB A (vocal) & ALFRED AZZETTO & PAOLO BARBATO

PIANO 54: 22.00-03.00 PAPA & RICARDO 

DES ALPES: 22.00 - 24.00 RICARDO & TENESSEE & JACOB A (vocal)

0.00-03.00 ALFRED AZZETTO & PAOLO BARBATO & SEB SKALSKI


Alfred Azzetto: należy do międzynarodowej rodziny house'owej. Jego styl to fantastyczna kombinacja różnych rodzajów muzyki, która została zaakceptowana w klubach europejskich i nie tylko. W swojej karierze pracował przez długi okres w Nowym Jorku z wieloma artystami, takimi jak Danny Tenaglia, Roger Sanchez, Little Louie Vega, Frankie Knuckles, Hex Hector, Eric Murillo.

Jacob A: wokalista i tancerz zanurzony w dźwiękach house nada nawet najmroczniejszemu numerowi słoneczny charakter. Uznawany jest za jednego z najlepszych polskich wokalistów klubowych, a swym nieprzeciętnym i aksamitnym głosem przenosi muzykę na kolejny poziom wrażliwości.

Reni Jusis: odważnie podchodzi do wykorzystania elektroniki w swej muzyce łącząc dance, house, electro, funk i r&b. Wydany w tym roku album "BANG!" odbił się głośnym echem na polskich scenie klubowej i przypieczętował powrót wokalistki po 8 latach przerwy.
 
Tomasz Makowiecki: powołał do życia takie formacje, jak Makowiecki Band czy NO! NO! NO! trzymając się z dala od komercyjnej przebojowości. Czy korzysta z gitary czy elektroniki pozostaje muzykiem alternatywnym.

Olo Walicki: trójmiejski muzyk jest przede wszystkim kontrabasistą jazzowym i współpracownikiem uznanego polskiego pianisty i kompozytora Leszka Możdżera oraz współtwórcą yassowej legendy Łoskot. Poza muzyką jazzową i z pogranicza tworzy ścieżki dźwiękowe na potrzeby spektakli teatralnych.

Ricardo: DJ i promotor ze sceną klubową związany od końcówki lat 90. Zagrał, wyprodukował i wypromował setki imprez w Polsce ze znakomitymi gwiazdami. Jego dj-ski styl cechują wokale, które wybrzmiewają na deep, funky i soulful house'owych rytmach. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych
reprezentantów muzyki klubowej w Polsce.

Tenessee: jest
jednym z czołowych przedstawicieli warszawskiej sceny house’owej. Na rynku
muzycznym obecny jest od początku tworzenia się polskiej kultury klubowej czyli
od połowy lat dziewięćdziesiątych. Uznawany za najlepszego dj’a grającego sety
typu „warm up”.

Papa: muzyk, DJ, producent, miłośnik old-schoolowych brzmień, zafascynowany twórczością Stevie Wondera. Jako basista współtworzył kilka międzynarodowych projektów z pogranicza nu-disco i indie rocka. W muzyce klubowej wraca do klasyki muzyki funk nie stroniąc przy tym od głębokich house’owych brzmień.

Ros: jeden z pionierów polskiej sceny klubowej, dj, producent i promotor znany najbardziej ze swych dokonań dla nurtu drum'n'bass. Otwartość umysłu i nieszablonowe podejście do muzyki powodują jednak, że jego płytotekę cechuje niezwykły eklektyzm. Ros to pierwszy Polak w legendarnym londynskim klubie Fabric.

Lokalizacja

3
podsumowanie

wybierz bilety na Festiwal SNOW MUSIC SHOW

Razem:
0
PLN

dane i płatność
Wprowadź kod dostępu /
Enter the entry code


    Dla wybranych elementów zamówienia nie posiadamy adekwatnej formy dostawy. Prosimy zmodyfikować swoje zamówienie.

polecane wydarzenia