Koncert Jose Torres & Havana Dreams

opis

W ramach festiwalu "W rytmie kobiet" odbędzie się koncert niesamowitego muzyka wraz z zespołem! Jose Torres & Havana Dreams zagoszczą w Opolu i przywiozą nam prawdziwie kubańską imprezę w środku wiosny. Będzie muzyka, taniec, show i przede wszystkim wspólna zabawa w gorących rytmach.

Słów kilka o naszych gwiazdach, jeśli jeszcze nie wiecie kim są :)

Jose Torres
Artysta pochodzący z Kuby, wirtuoz instrumentów perkusyjnych od wielu lat zamieszkały na stałe w Polsce. Założyciel pierwszej w Polsce orkiestry salsowej „Jose Torres y Salsa Tropical”. Występując od ponad 30 lat na polskiej scenie muzycznej współpracował z wieloma gwiazdami estrady m.in. Marylą Rodowicz, Kayah, Ewą Bem, Urszulą, Maanam-em, Ryszardem Rynkowskim, Stanisławem Soyką, Grzegorzem Ciechowskim, Raz Dwa Trzy, Mietkiem Szcześniakiem, Blue Cafe i wieloma innymi. Koncertował i nagrywał również z czołówką muzyków jazzowych: Tomaszem Stańko, Wojciechem Karolakiem, Zbigniewem Namysłowskim, Jarosławem Śmietaną, Leszkiem Możdżerem.

Havana Dreams
Zespół pod dyrekcją znanego muzyka pochodzenia kubańskiego Jose Torres. W repertuarze zespołu możemy usłyszeć kwintesencję kubańskiej muzyki tradycjonalnej, znane utwory w stylu Buena Vista Social Club oraz kompozycje własne. Artyści prezentuje również współczesne gatunki kubańskie jak TIMBA, mająca szczególne znaczenie w teraźniejszej kulturze. Koncerty w wykonaniu Jose Torres & Havana Dreams to podróż do ciepłych krajów, do ulic Hawany, gdzie słońce oraz zapach kawy i cygar nie zostawia cienia wątpliwości, że jesteśmy w krainie radośniej muzyki, ciepła i beztroski.

Koncert będzie zwieńczeniem festiwalu "W rytmie kobiet"

Lokalizacja

Rezerwacje

e-mail: sprzedaz@tixer.pl
tel: 61 679 27 27

3
podsumowanie

wybierz bilety na Koncert Jose Torres & Havana Dreams

Razem:
0
PLN

dane i płatność
Wprowadź kod dostępu /
Enter the entry code


    Dla wybranych elementów zamówienia nie posiadamy adekwatnej formy dostawy. Prosimy zmodyfikować swoje zamówienie.

polecane wydarzenia