LA VITA "Around Tango"

opis

Emocje i prawda. Koncert La Vita Muzyka tętniąca najszczerszymi z emocji – jak inaczej określić tango, taniec tyleż smutny, co zmysłowy i porywający? „Around Tango”, projekt poznańskich muzyków zafascynowanych kulturą wyrosłą wokół argentyńskiego tanga, ma szansę stać się muzycznym wydarzeniem tej wiosny!

Gdy tylko pojawiają się na scenie, widownia zamiera jak oczarowana, by po chwili pozwolić się porwać dźwiękom, w których zaklęte są prawda przekazu i ogromny temperament. Z wykonywanych przez nich utworów biją młodość i rzadko spotykana pasja. Grupa La Vita powstała bowiem na gruncie niebywałej wręcz fascynacji tangiem, a jej działalność inspirowana jest twórczością Astora Piazzolli oraz takich grup, jak Bajofondo, Gotan Project czy Caravan Palace. Misją tych nieprzeciętnie utalentowanych młodych (niedawno zdawali maturę!) poznaniaków, jak sami mówią, jest popularyzowanie tego pięknego tańca w rozmaitych odsłonach gatunkowych, również w wersji tango nuevo i tango electro.

W programie popisowego recitalu La Vita, usłyszymy nie tylko najbardziej znane, w tym uwielbiane przez nas przedwojenne polskie tanga we współczesnych aranżacjach, ale także tangowe wersje światowych przebojów.

występują

Michał
Główka

Kuba
Czechowicz

Marek
Dolecki

Marcin
Antkowiak

Lokalizacja

Rezerwacje

e-mail: sprzedaz@tixer.pl
tel: 61 679 27 27

3
podsumowanie

wybierz bilety na LA VITA "Around Tango"

Razem:
0
PLN

dane i płatność
Wprowadź kod dostępu /
Enter the entry code


    Dla wybranych elementów zamówienia nie posiadamy adekwatnej formy dostawy. Prosimy zmodyfikować swoje zamówienie.

polecane wydarzenia