POLSKA SCENA BARDÓW - KABARET LITERACKI

Opole

opis

POLSKA SCENA BARDÓW – KABARET LITERACKI

Polska Scena Bardów – kabaret literacki to “instytucja”, która powoduje zadumę, wzrusza i bawi do łez, a robi to na najwyższym poziomie.

Artyści, tworzący Scenę Bardów, należą do czołówki satyryków oraz piosenkarzy literackich. Skład tej elitarnej grupy jest szeroki i dlatego, na poszczególne występy, w porozumieniu z organizatorami koncertu, “wystawiane są różne składy”. W projekcie biorą udział: Andrzej Brzeski, Grzegorz Bukała, Piotr Bakal, Mirosław Czyżykiewicz, Krzysztof Daukszewicz, Andrzej Garczarek, Wojciech Gęsicki, Jerzy Filar, Stanisław Klawe, Jacek Kleyff, Tomasz Kordeusz, Jerzy Mamcarz, Ryszard Makowski, Marek Majewski, Andrzej Ozga, Kuba Sienkiewicz i Tomasz Szwed.

W programie polska rzeczywistość odbita w zwierciadle literacko-satyrycznym. Same tuzy polskiej sceny w jednym koncercie . Świętujmy wspólnie 100 lat wolności, pokażmy wszystkim naszą siłę ! Patriota, Polak to brzmi dumnie, krzewmy więc naszą kulturę i sztukę ! Niech Europa uczy się od nas, jak dbać o język i walory artystyczne narodu ! Na koncert zaprasza Polski Instytut Sztuki.

bilety

kup bilet
od: 40 do: 90 pln

Lokalizacja

Rezerwacje

e-mail: sprzedaz@tixer.pl
tel: 61 679 27 27

1
wybierz termin
2
wybierz miejsca
Hala Okrąglak ( 07-10 ) Opole, Oleska 70
PŁYTA: 90 pln
PŁYTA 2: 80 pln
SEKTOR A: 70 pln
SEKTOR A16: 60 pln
SEKTOR C: 70 pln
SEKTOR B: 40 pln
wybrano: 0
3
podsumowanie

wybierz bilety na POLSKA SCENA BARDÓW - KABARET LITERACKI

Razem:
0
PLN

dane i płatność
Wprowadź kod dostępu /
Enter the entry code


    Dla wybranych elementów zamówienia nie posiadamy adekwatnej formy dostawy. Prosimy zmodyfikować swoje zamówienie.

polecane wydarzenia