Święto Konia Arabskiego 2017

opis

Serdecznie zapraszamy na najbardziej prestiżowe o silnej i ugruntowanej tradycji, najważniejsze wydarzenie dla wszystkich, którzy profesjonalnie, ale przede wszystkim entuzjastycznie związani są z końmi. Święto Konia Arabskiego, które odbędzie się w Janowie Podlaskim w dniach 11-14 sierpnia 2017 roku, to spotkanie z najpiękniejszymi końmi na świecie. Polskie konie arabskie, zwane za granicą „pure Polish”, pochodzą przede wszystkim ze stadnin państwowych, które dbają o najcenniejszy materiał hodowlany i zachowanie ważnych linii oraz rodów. 

W tym roku, 13 sierpnia, po raz czterdziesty ósmy, w anturażu malowniczych nadbużańskich łąk, odbędzie się wielka aukcja koni arabskich. Od 2001 roku to fascynujące wydarzenie nosi nazwę „Pride of Poland”. Aukcja o ogromnych tradycjach to punkt kulminacyjny, trwającego aż pięć dni Święta Konia Arabskiego. W połowie sierpnia, podczas ekscytującej licytacji koni na „Pride of Poland”, świat ponownie zachwyci się wyhodowanymi w Polsce, wysokiej klasy końmi arabskimi, które pochodzą ze stadnin w Janowie Podlaskim, Michałowie oraz w Białce.

Święto Konia Arabskiego to cykl wydarzeń dedykowanych hodowcom koni arabskich oraz ich  miłośnikom. Większa część programu zostanie zrealizowana na terenie stadniny w Janowie Podlaskim. Organizator w programie przewiduje m.in.: XXXVIV Narodowy Pokaz Koni Arabskich Czystej Krwi, aukcję „Pride of Poland”, Letnią Aukcję Koni Arabskich. Świętu Konia Arabskiego towarzyszyć będzie również kiermasz sprzętu i akcesoriów jeździeckich, czyli wszystko to, co jest związane z jeździectwem oraz z aktywną formą wypoczynku: odzież i sprzęt jeździecki, wyposażenie stajni, sprzęt i środki do pielęgnacji koni, witaminy, pasze i usługi.  W dniu 15 sierpnia swoje stajnie otworzoną także Stadniny w Białce i Michałowie, gdzie odbędą się parady z udziałem tamtejszych ogierów i klaczy.


Bilety (objaśnienie):

  • 11 sierpnia (piątek - od 15:00) – czempionaty – Trybuna Zewnętrzna / 30 PLN
  • 12 sierpnia (sobota - od 10:00) – czempionaty – Trybuna Zewnętrzna / 30 PLN
  • 13 sierpnia (niedziela - od 10:00) – czempionaty – Trybuna Zewnętrzna / 30 PLN
  • 13 sierpnia (niedziela - od 17:00) – aukcja Pride of Poland – Hala Pokazowa / 50 PLN
  • 13 sierpnia (niedziela - cały dzień) – czempionaty – Trybuna Zewnętrzna oraz aukcja Pride of Poland – Hala Pokazowa / 80 PLN
  • 14 sierpnia (poniedziałek - od 10:00) – aukcja Summer Sale – Hala Pokazowa / 10 PLN
  • 11 do 14 sierpnia (karnet) – całe wydarzenie / 100 PLN


Dzieci w wieku 3-12 lat wstęp ulgowy – bilet do nabycia tylko na terenie wydarzenia w czasie jego trwania. Dzieci do 3 roku życia – wstęp bezpłatny.

Lokalizacja

3
podsumowanie

wybierz bilety na Święto Konia Arabskiego 2017

Razem:
0
PLN

dane i płatność
Wprowadź kod dostępu /
Enter the entry code


    Dla wybranych elementów zamówienia nie posiadamy adekwatnej formy dostawy. Prosimy zmodyfikować swoje zamówienie.

polecane wydarzenia