Targi Budownictwa i Aranżacji Mieszkanie Dom Ogród MDO

opis

Remontujesz mieszkanie? Budujesz dom? Urządzasz ogród? Takie pytania stawia organizator nowych targów, które już w kwietniu odbędą się w Krakowie (1-2 września) oraz w Gdańsku (21-22 kwietnia). Podczas targów MDO: Mieszkanie, Dom, Ogród zaprezentowane zostaną rozwiązania 
z zakresu budownictwa, aranżacji wnętrz oraz ogrodnictwa.


Targi MDO przygotowywane są z myślą o prezentacji najnowszej oferty dystrybutorów 
i producentów materiałów budowlanych, artykułów wyposażenia wnętrz, mebli i akcesoriów, artykułów ogrodniczych jak również biur architektonicznych i projektowych oraz wykonawców.


Na MDO zobaczymy szeroką ofertę dystrybutorów – w tym najnowsze i nieszablonowe rozwiązania, zarówno do mieszkań jak i przestrzeni biurowych.  Na zwiedzających czekać będą interaktywne warsztaty, a także porady ekspertów. Ci ostatni podpowiedzą, na co koniecznie należy zwrócić uwagę, planując budowę czy remont, aby zastosowane rozwiązania służyły i upiększały nasze otoczenie jak najdłużej.


Już wkrótce na stronie www.targimdo.pl zaprezentowana zostanie lista Wystawców biorących udział w targach, a także plan wydarzeń towarzyszących.


Zapraszamy do Krakowa, zapraszamy do Gdańska wszystkich, którzy chcą żyć nowocześnie, chcą wiedzieć więcej o budownictwie, chcą wyposażyć swoje mieszkanie, dom, ogród w ciekawe rozwiązania, nowe technologie!


Warsztaty tworzenia ogrodów w szkle


Prowadzący:  Wojciech Wardecki - bloger, ogrodnik z pasji i wykształcenia. Zawodowo zajmuje się projektowaniem ogrodów i tarasów, aranżacją roślin w przestrzeniach biurowych i usługowych. Stały gość w programie "Pytanie na Śniadanie". Odpowie na każde, nawet najtrudniejsze pytanie


Do tworzenia ogrodów w szkle, wykorzystane zostaną paprocie i kwiaty doniczkowe które są tolerancyjne na złe warunki. To rozwiązanie dla osób bez doświadczenia w pielęgnacji roślin. Dzięki odpowiedniemu doborowi roślin, uczestnicy bez problemu powinni sobie poradzić z późniejszą pielęgnacją. Dodatkowo do dekoracji słojów, zostaną wykorzystane naturalne materiały takie jak mchy, porosty, gałęzie roślin, szyszki etc.


Warsztaty z Darkiem „STOLARZEM” Wardziakiem


Stolarz i projektant mebli z ogromną pasją do tworzenia.
Prowadzący programu" Darek solo" na kanale HGTV, gdzie samodzielnie projektuje i wykonuje niepowtarzalne meble.
Od trzech lat regularnie pojawiający się w programach telewizyjnych "Dorota was urządzi" "Polowanie na kuchnie" "Polowanie na mieszkanie" "Domowe rewolucje" "Metamorfozy Doroty Szelągowskiej".
Udział w programach pozwala inspirować i zarażać swoją pasją tysiące widzów, a to stolarza z pasją cieszy najbardziej.


22.04.2018 r. warsztat: konsola do przedpokoju z kantówki stylizowana na mebel kolonialny
MDO: Mieszkanie, Dom, Ogród – targi dla Ciebie!

Lokalizacja

Rezerwacje

e-mail: sprzedaz@tixer.pl
tel: 61 679 27 27

3
podsumowanie

wybierz bilety na Targi Budownictwa i Aranżacji Mieszkanie Dom Ogród MDO

Razem:
0
PLN

dane i płatność
Wprowadź kod dostępu /
Enter the entry code


    Dla wybranych elementów zamówienia nie posiadamy adekwatnej formy dostawy. Prosimy zmodyfikować swoje zamówienie.

polecane wydarzenia