TRE VOCI – CHRISTMAS CONCERT

opis

Już 13 stycznia w Auli UAM świąteczne spotkanie z wyjątkowymi tenorami z Tre Voci!

Tenorzy z TRE VOCI mają przyjemność zaprosić Państwa 13 stycznia do Auli UAM na wyjątkowy koncert łączący klimat Świąt Bożego Narodzenia, pełen emocji i wzruszeń z szaloną zabawą nadchodzącego karnawału.

„Ave Maria”, „O Holy Night” czy „White Christmas” to tylko kilka z propozycji na ten wyjątkowy wieczór. Nie zabraknie również największych przebojów muzyki klasycznej i rozrywkowej, takich jak „Nessun Dorma”, „Show must go on” czy „Mambo Italiano”. Unikalne połączenie muzyki klasycznej i największych światowych przebojów muzyki rozrywkowej.

Voytek Soko, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj są artystami nowej generacji: trzy indywidualności, trzy zróżnicowane, wspaniałe głosy tenorowe. Młodzi i utalentowani, obdarzeni charyzmą, pasją śpiewu i poczuciem humoru – w swych koncertach łączą swobodnie różne gatunki muzyki. TRE Voci to pierwszy i jedyny w Polsce zespół „crossoverowy” złożony z oklaskiwanych na całym świecie tenorów.

Podczas tego wyjątkowego koncertu towarzyszyć im będzie grono znakomitych muzyków. Urocza sekcja smyczków z „String Quartet”, gitara basowa, gitara elektro-akustyczna, wzruszająca harfa, liryczny obój, rytmiczna perkusja i magiczny fortepian, a to wszystko pod bacznym okiem jedynego i niepowtarzalnego pianisty i aranżera Darka Tarczewskiego.

Unikatowe wykonanie, festiwal muzyki i światła. To świąteczne wydarzenie, którego nie można opuścić!

Aula UAM 13.01.2019

Materiał zdjęciowy:   http://bit.ly/TreVociChristmasPressPack

występują

TRE
Voci

DAREK TARCZEWSKI ENSEMBLE

Lokalizacja

3
podsumowanie

wybierz bilety na TRE VOCI – CHRISTMAS CONCERT

Razem:
0
PLN

dane i płatność
Wprowadź kod dostępu /
Enter the entry code


    Dla wybranych elementów zamówienia nie posiadamy adekwatnej formy dostawy. Prosimy zmodyfikować swoje zamówienie.

polecane wydarzenia