Koncert Noworoczny

opis

KULTURALNIE W NOWY ROK

KUP BILETY AŻ 50% TANIEJ - WPISZ KOD: NOWYROK50

PROMOCJA TRWA OD 24.12.2018 DO 1.01.2019

regulamin promocji

--

Pierwszy dzień nowego roku to doskonały moment na spotkania - szczególnie muzyczne! Teatr Muzyczny Roma w Warszawie swój rok artystyczny rozpocznie od połączenia muzyki klasycznej i największych światowych przebojów muzyki rozrywkowej.

Usłyszymy wielkie tenorowe arie jak Nessun Dorma czy legendarne pieśni neapolitańskie. Nie zabraknie najpiękniejszych świątecznych melodii takich jak słynny temat "Carol of the Bells" znany z kultowego filmu "Kevin sam w domu", "Cicha noc" i "Ave Maria" F. Schuberta. Ponadto pojawią się sentymentalne utwory Zbigniewa Wodeckiego rozpisane z operowym rozmachem i słynne aranżacje przebojów takich jak „Hallelujah”, „Besame mucho” czy „Show Must Go On” w wykonaniu charyzmatycznej formacji Tre Voci.

Podczas tego magicznego Koncertu Noworocznego usłyszymy znakomitych muzyków z DAREK TARCZEWSKI Orchestra w połączeniu z wyjątkowymi wokalami tenorów z Tre Voci. Darek Tarczewski – wybitny pianista i aranżer powołał do współpracy najlepszych instrumentalistów, a brzmienie orkiestry dodatkowo wzbogacił dużą dawką elektroniki i efektów specjalnych. TRE Voci to pierwszy i jedyny w Polsce zespół „crossoverowy” złożony z oklaskiwanych na całym świecie tenorów. Voytek Soko, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj są artystami nowej generacji: trzy indywidualności, trzy zróżnicowane, wspaniałe głosy tenorowe. Młodzi i utalentowani, obdarzeni charyzmą, pasją śpiewu i poczuciem humoru – w swych koncertach łączą swobodnie różne gatunki muzyki. Gościli na światowych scenach, m.in. w Chicago, Toronto, Vancouver, Gdańsku, Poznaniu, Krakowie czy zachwycali słuchaczy w Teatrze Muzycznym Roma.

Zapraszamy Państwa na wyjątkową muzyczną podróż od Świąt Bożego Narodzenia i walca wiedeńskiego, po wyjątkowe arie aż do przebojów muzyki popularnej i karnawału w Rio. To będzie wieczór pełen emocjonalnych i muzycznych fajerwerków! Na takie kulturalne rozpoczęcie roku czeka każdy meloman!

występują

TRE
Voci

Orkiestra Symfoniczna

Lokalizacja

Rezerwacje

e-mail: sprzedaz@tixer.pl
tel: 61 679 27 27

3
podsumowanie

wybierz bilety na Koncert Noworoczny

Razem:
0
PLN

dane i płatność
Wprowadź kod dostępu /
Enter the entry code


    Dla wybranych elementów zamówienia nie posiadamy adekwatnej formy dostawy. Prosimy zmodyfikować swoje zamówienie.