TRIBUTE TO JOHN WILLIAMS - KONCERT MUZYKI FILMOWEJ

opis

Tribute to John Williams — koncert muzyki filmowej kompozytora wszech czasów

Daj się zaprosić do świata muzyki filmowej, posłuchaj utworów stworzonych przez kompozytora wszech czasów: Johna Williamsa. W jego dorobku znajduje się ponad 100 tytułów, które nagradzane były tak prestiżowymi nagrodami jak Złote Globy, statuetki Grammy czy BAFTA. Amerykańska Akademia Filmowa Oscara przyznała temu artyście 5 razy, a nominowany do niej był aż 51 razy. To rekord, którego żadnemu, obecnie żyjącemu, twórcy pobić się nie udało.

Koncert jest uznaniem dla twórczości Johna Williamsa, dla jego geniuszu i talentu, które uświetniają każdy film. Melodie komponowane do takich dzieł jak: „Gwiezdne Wojny” „Harry Potter”, „Park Jurajski”, „Indiana Jones”, „E.T”, „Lista Schindlera”, „Superman” ożyją w oryginalnych aranżach, a wykona je wyjątkowa orkiestra symfoniczna Collegium F. Ale to nie wszystko!

Wydarzenie uatrakcyjni niesamowita gra świateł oraz… występ wybitnego wirtuoza skrzypiec, jedynego Polaka, który zwyciężył Międzynarodowy Konkurs Premio Paganini w Genui —  Mariusza Patyry!

Gwarantujemy, że w ten wieczór przeżyjesz muzyczną przygodę, której pozazdrościłby sam Indiana Jones, będziesz balansował między Jasną a Ciemną Stroną Mocy, a magia z Hogwartu przeniesie Cię do świata, którego nie znają mugole!


Lokalizacja

Rezerwacje

e-mail: sprzedaz@tixer.pl
tel: 61 679 27 27

3
podsumowanie

wybierz bilety na TRIBUTE TO JOHN WILLIAMS - KONCERT MUZYKI FILMOWEJ

Razem:
0
PLN

dane i płatność
Wprowadź kod dostępu /
Enter the entry code


    Dla wybranych elementów zamówienia nie posiadamy adekwatnej formy dostawy. Prosimy zmodyfikować swoje zamówienie.

polecane wydarzenia