Wielka Gala Muzyki Filmowej Wojciecha Kilara

Poznań

opis

Filharmonia Pomorska w Bydgoszczy jest pomysłodawcą koncertu poświęconego pamięci nieodżałowanego Wojciecha Kilara – jednego z najwybitniejszych współczesnych polskich kompozytorów. Projekt tworzą dwie sfery – dźwiękowa i estetyczna.

Na Wielką Galę Muzyki Filmowej Wojciecha Kilara składa się muzyka do filmów polskich i zagranicznych autorstwa Mistrza, dzięki której cały świat poznał polskiego Kompozytora i się Nim zachwycił. Głównym wykonawcą jest Orkiestra Symfoniczna FP pod dyrekcją Jakuba Chrenowicza, której w słynnej Wokalizie towarzyszy Edyta Krzemień. Dodatkową atrakcją wydarzenia są wyświetlane na ekranie multimedialnym fragmenty z filmów, do których mistrz napisał muzykę a także wizualizacje i video impresje specjalnie w tym celu przygotowane przez krakowskiego twórcę Jacka Kabzińskiego. Inspiracją do nich były m.in. fotografie portretowe Wojciecha Kilara wykonane w 2012, w Jego domu, przez jedynego fotografa, którego kompozytor zaprosił do siebie na sesję fotograficzną.

Poza Bydgoszczą projekt prezentowany był m.in. w ramach Gdańskiego Festiwalu Muzycznego, gdzie owacyjnie przyjęty przez trójmiejską publiczność okazał się być jednym z najjaśniejszych jego punktów.

występują

Edyta
Krzemień

Jakub
Chrenowicz

Orkiestra Symfoniczna FP

bilety

kup bilet
od: 59 do: 159 pln

Lokalizacja

AULA UAM ( 05.11.2017 ) Poznań, ul. Henryka Wieniawskiego 1

kontakt

e-mail: sprzedaz@tixer.pl
tel: 61 679 27 27

1
wybierz termin
2
wybierz miejsca
AULA UAM ( 05-11 ) Poznań, ul. Henryka Wieniawskiego 1
Parter Premium: 159 pln
Parter Standard: 139 pln
Balkon Premium: 159 pln
Balkon Standard: 89 pln
Balkon: 59 pln
wybrano: 0
3
podsumowanie

wybierz bilety na Wielka Gala Muzyki Filmowej Wojciecha Kilara

Razem:
0
PLN

dane i płatność
Wprowadź kod dostępu /
Enter the entry code


    Dla wybranych elementów zamówienia nie posiadamy adekwatnej formy dostawy. Prosimy zmodyfikować swoje zamówienie.