Atmasfera Cugowscy

Gdańsk

opis

Zespół CUGOWSCY to nowy muzyczny projekt Krzysztofa Cugowskiego , wieloletniego frontmana Budki Suflera i jego synów – Piotra i Wojciecha tworzących grupę Bracia.

Krzysztof Cugowski rozpoczął muzyczną drogę ponad 40 lat temu zakładając zespół, który na stałe wpisał się do historii polskiego rocka. Piotr i Wojciech Cugowscy od ponad 15 lat z sukcesami działają pod szyldem Bracia. Mają na swoim koncie cztery płyty. Ostatni album zespołu rok temu pokrył się platyną. Zarówno ojciec jak i synowie obracają się w kręgu szeroko rozumianego rocka. Skrzyżowanie ich muzycznych dróg było więc tylko kwestią czasu. 

Pomysł wspólnego występowania przybrał realne kształty w 2014 roku podczas jubileuszowej i zarazem pożegnalnej trasy koncertowej Budki Suflera. Piotr i Wojtek Cugowscy kilkukrotnie wsparli wówczas zespół na największych polskich scenach. Połączenie sił ojca i synów zostało sfinalizowane już na początku 2015 roku. Od tego momentu Krzysztof Cugowski regularnie występuje jako gość specjalny podczas koncertów zespołu Bracia.  

Na początku 2016 roku trio Cugowskich rozpoczęło pracę nad pierwszą wspólną płytą z premierowym materiałem. Rodzinne trio wsparli w tym przedsięwzięciu m.in. muzycy zespołu Bracia. W maju do rozgłośni radiowych trafił pierwszy singiel z powstającej płyty. Album "Zaklęty krąg" miał swoją premierę 30 września 2016 roku. Jest to bez wątpienia jedna z najciekawszych i najważniejszych płyt 2016 roku

Obecnie zespół CUGOWSCY jest w trakcie trasy koncertowej „Zaklęty krąg”, promującej płytę.


Koncerty zostaną poprzedzone kampanią informacyjną pn. „Numery Twoich Przyjaciół 998 – 112”

Bilety ulgowe przysługują dzieciom w wieku 4-12 lat. Dokument potwierdzający wiek dziecka należy okazać przy wejściu na koncert.

bilety

kup bilet
od: 51 do: 119 pln

Lokalizacja

ERGO ARENA ( 24.02.2018 ) Gdańsk, plac Dwóch Miast 1

kontakt

e-mail: sprzedaz@tixer.pl
tel: 61 679 27 27

1
wybierz termin
2
wybierz ilość biletów
ERGO ARENA ( 24-02 ) Gdańsk, plac Dwóch Miast 1
Golden Circle płyta stojąca - bilet normalny
119.00 PLN
Golden Circle płyta stojąca - bilet ulgowy
89.00 PLN
Płyta stojąca - bilet normalny
69.00 PLN
Płyta stojąca - bilet ulgowy
51.00 PLN
Trybuny siedzące - bilet normalny
89.00 PLN
Trybuny siedzące - bilet ulgowy
66.00 PLN
wybrano: 0
3
podsumowanie

wybierz bilety na Atmasfera Cugowscy

Razem:
0
PLN

dane i płatność
Wprowadź kod dostępu /
Enter the entry code


    Dla wybranych elementów zamówienia nie posiadamy adekwatnej formy dostawy. Prosimy zmodyfikować swoje zamówienie.