Międzynarodowe Zawody Konne CSI4

opis

Wysoka ranga, oraz premie finansowe (blisko milion złotych) przyciągną na start wielu zawodników ze światowej czołówki, a także wszystkich najlepszych polskich jeźdźców. Kibice w Poznaniu będą mogli podziwiać medalistów olimpijskich, medalistów mistrzostw Świata, Europy i Polski. Każdego dnia odbędzie się konkurs zaliczany do światowego rankingu, a kulminacją sportowych wydarzeń będzie niedzielne Grand Prix z pulą nagród 100 tysięcy euro. Jest to niezwykle prestiżowy konkurs, bowiem zwycięzca oprócz wysokiej premii finansowej, zdobędzie 100 punktów do światowego rankingu. Bardzo atrakcyjnie zapowiada się też sobotnie popołudnie, gdzie oprócz konkursu o Wielką Nagrodę Wielkopolski, zostanie rozegrany konkurs sześciu barier (potęga skoku na szeregu stacjonat).Zawody jeździeckie to imprezy dla całych rodzin, stąd oprócz wydarzeń sportowych na najwyższym, światowym poziomie, organizator zadbał o program dodatkowy. Gwiazdą numer jeden części pokazowej będzie francuski showman Pierre Fleury. To 25-letni autor pokazów, takich jak „Free Jump” czy „Tandem”. Dzięki pracy opartej na wzajemnym zaufaniu koni i człowieka wykonuje niezwykłe sztuki jak jazda pocztą węgierską na kilku koniach, skoki luzem i wiele innych zapierających dech w piersiach elementów wykonywanych bez siodła i ogłowia. Pierre w tym i w zeszłym roku był gościem znanych jeździeckich imprez między innymi w: Dortmundzie, Blair Castle, Fontainebleau czy Monaco.


Niedzielny Memoriał Macieja Frankiewicza jak zwykle uświetni Ochotniczy Reprezentacyjny Oddział Ułanów Miasta Poznania, a radosny charakter imprezy przez oba finałowe dni podkreśli występ niezwykle kolorowej Orkiestry Dętej Miasta Swarzędz. Na obrzeżach parkuru nie zabraknie stoisk gastronomicznych i wystawienniczo-handlowych, placów zabaw czy specjalnej strefy dla najmłodszych dzieci.Ceny biletów (upoważniają do wejścia na teren imprezy)


Sobota – 30 zł


Niedziela – 30 zł


Karnet sobota/niedziela – 50 zł


Dzieci do lat 13 pod opieką dorosłych wstęp bezpłatny


Czwartek i piątek wstęp bezpłatny.


Uwaga


Z każdego biletu, który zostanie przez kibiców kupiony na niedzielę (dotyczy również karnetów) organizator przekaże 5 zł na rzecz Fundacji Smolenia. Fundacja Stworzenia Pana Smolenia została powołana w roku 2007 przez znanego aktora kabaretowego Bohdana Smolenia. Głównym celem Fundacji jest pomoc osobom niepełnosprawnym poprzez prowadzenie zajęć hipoterapeutycznych.

Po konkursie Grand Prix zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody wśród publiczności. Kto będzie chciał zwiększyć swoją szansę na wygraną, będzie mógł kupić jeszcze dodatkowe losy.

Lokalizacja

Rezerwacje

e-mail: sprzedaz@tixer.pl

3
podsumowanie

wybierz bilety na Międzynarodowe Zawody Konne CSI4

Razem:
0
PLN

dane i płatność
Wprowadź kod dostępu /
Enter the entry code


    Dla wybranych elementów zamówienia nie posiadamy adekwatnej formy dostawy. Prosimy zmodyfikować swoje zamówienie.

polecane wydarzenia