"TWÓJ JUBILEUSZ" - ARTYŚCI W HOŁDZIE

opis

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie wydarzeniem informujemy, iż dostępne zostały bilety wyłącznie we Wrocławiu.


W zgodzie z wolą rodziny artysty, decyzją managera i reżysera koncertów, tragicznie przerwana trasa  "Mój Jubileusz” Zbigniewa Wodeckiego będzie kontynuowana. Zaplanowane koncerty zmienią nazwę na „Twój Jubileusz” i będą hołdem dla wybitnego muzyka i wspaniałego człowieka jakim był Zbigniew Wodecki. Podczas koncertu usłyszymy najpiękniejsze utwory artysty w wykonaniu gwiazd polskiej sceny muzycznej. Wśród nich znajdą się osoby, które w sposób szczególny związane były ze zmarłym artystą. Wystąpią: Olga Bończyk, Łukasz Zagrobelny, Kuba Badach, Beata Rybotycka, Halina Frąckowiak, Jacek Wójcicki, Katarzyna Jamróz, Mariusz Patyra, Grupa MoCarta, Sławek Uniatowski oraz Paweł Okła.  Na każdym z koncertów wystąpią muzycy z zespołu który przez wiele lat towarzyszył Zbigniewowi Wodeckiemu oraz orkiestra symfoniczna Collegium F pod batutą Maestro Marcina Sompolińskiego. Jesienne koncerty to jedyna oficjalna trasa "w hołdzie" poświęcona artyście. 

Dotychczas zakupione bilety na koncerty „Mój Jubileusz” zachowują ważność.


Oświadczenie managera artysty oraz reżysera trasy koncertowej

"22-go maja 2017 roku odszedł wspaniały artysta, przyjaciel, człowiek którego szanowaliśmy i lubiliśmy niemal wszyscy. Zbigniew Wodecki. Pustka, która po sobie pozostawił nigdy nie zostanie wypełniona. Równo rok temu rozpoczęliśmy przygotowania do jubileuszowej trasy koncertowej po Polsce. Zbyszek cieszył się bardzo na te spotkania z Państwem w niemal całym kraju. Pierwsze dwa koncerty pt. ”Mój Jubileusz” odbyły się w Poznaniu w marcu tego roku i zgromadziły komplet publiczności. Nikt z nas nie przypuszczał wtedy, że trasa zostanie przerwana w tak brutalny sposób...

Zbigniew zostawił nam jednak swoją muzykę i dlatego po długich nocnych naradach postanowiliśmy, że chcemy zakończyć tę trasę dla Zbyszka, oddając mu hołd i nasz bezwarunkowy szacunek. Aktualnie rozmawiamy z artystami, którzy wystąpią podczas koncertów poświęconych pamięci Zbyszka.

Będziemy Państwa informować na bieżąco o przebiegu naszych działań. Pożegnamy Zbyszka w sposób jaki należy żegnać wybitnego człowieka. Wśród przyjaciół, znajomych i przy dźwiękach jego najpiękniejszych przebojów. Nigdy o Tobie nie zapomnimy. To będzie „Twój Jubileusz”.

Mariusz Nowicki - manager artysty

Jacek Lisewski - reżyser

występują

Collegium F
Symphony Orchestra

Zespół
Zbigniewa Wodeckiego

Olga
Bończyk

Grupa
MoCarta

Mariusz
Patyra

Jacek
Wójcicki

Beata
Rybotycka

Łukasz
Zagrobelny

Paweł
Okła

Kuba
Badach

Halina
Frąckowiak

Sławek
Uniatowski

Katarzyna
Jamróz

Lokalizacja

Rezerwacje

e-mail: sprzedaz@tixer.pl
tel: 61 679 27 27

3
podsumowanie

wybierz bilety na "TWÓJ JUBILEUSZ" - ARTYŚCI W HOŁDZIE

Razem:
0
PLN

dane i płatność
Wprowadź kod dostępu /
Enter the entry code


    Dla wybranych elementów zamówienia nie posiadamy adekwatnej formy dostawy. Prosimy zmodyfikować swoje zamówienie.

polecane wydarzenia